Metin2 EXTREM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Metin2 EXTREM


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

WallHack Metin2Ro

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 WallHack Metin2Ro Empty WallHack Metin2Ro Vin Apr 15, 2011 4:23 pm

XxX

XxX

Cred ca si voi va`ti saturat sa inconjurati muntii,apele etc pentru a ajunge intro anumita locatie.Uite eu am o solutie cu care veti economisi timp.

Cu acest hack puteti trece prin pereti foarte usor , fara a fi nevoie sa ii mai ocoloti .
Este compatibil si cu celelalte hack-uri (multihack , damage hack , v4a_mod)

Download: mediafire.com d5wd68gs82dd6f1


Instalare :

1 . Copiati folderul pack si Metin2 Official Starter.exe in folderul cu metin2 ro / etc.
2 . Rulati jocul doar prin Metin2 Official Starter.exe
ATENTIE!Nu este neaparat necesar sa intrati cu Metin2 Official Starter.exe ci puteti sa intrati si cu v4a_mod daca doriti walkspeed (asa cum fac eu )

Ma scuzati ca nu am pus poze dar nu am avut timp sa fac.

ATENTIE!Dupa ultimele actualizari , au aparut probleme la diverse hack-uri (fishbot etc.)
Am uploadat o versiune a hack shield-ului care nu detecteaza cele mai recente hack-uri de metin2

Download : mediafire.com i5spbxh5blc28qi

Instalare : Stergeti folderul din Metin2 RO numit hshield si dezarhivati folderul Hshield din aceasta arhiva in folderul cu Metin2 RO / etc. si dati YES sau DA la REPLACE .


Pentru functionare corecta a sa trebuie sa downloadati si sa RULATI JOCUL DOAR PRIN ACEST EXECUTABIL :
mediafire.com 1xk02md5u5495dd

https://metin2extrem.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum